اخبار و رويداد ها

  بیست و ششمین نمایشگاه صنعت ساختمان در اصفهان کلید خورد

بیست و ششمین نمایشگاه صنعت ساختمان در اصفهان کلید خورد

 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در چهار روز برپایی این نمایشگاه 5 کارگاه‌ و کلاس آموزشی تخصصی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار خواهد شد.
 
این نمایشگاه زمینه مناسبی چه برای بازدیدکنندگان عام و چه برای بازدیدکنندگان تخصصی است تا با ارتباط گیری، آشنایی با دانش نوین، ارائه محصولات جدید و رایزنی در مورد صنعت ساختمان سازی، علاوه بر تبادل و همفکری، در تعامل با طیف متنوعی از شرکت‌کنندگان فرصت‌های زیادی برای ارتباط برقرار کردن با افراد از حوزه‌ها و صنایع مختلف به دست آورند.
 
نمایشگاه صنعت ساختمان که به نوعی می‌توان گفت یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی اصفهان است امسال در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان در حال برگزاری است.
 
نزدیک به سه دهه است که این نمایشگاه دریچه‌ای را به روی تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به صنعت ساختمان در مرکز و جنوب کشور گشوده است.
 
این نمایشگاه در سالنی به مساحت کلی ۱۶ هزار متر مربع میزبان شرکت های داخلی و خارجی تحول آفرین و خلاق در هفت حوزه مانند مصالح پایه ساختمانی و سیستم های سازه ای-معماری و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان فضای باز-لوازم و تاسیسات برقی الکترونیک و امنیتی ساختمان و هوشمندسازی-ابزارآلات و تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی–خدمات مهندسی و طراحی و نظارت، پیمانکاری و انبوه سازی- آموزش و تبلیغات، انجمن ها می باشد.
 
سال گذشته این نمایشگاه نسبت به سالهای قبل تر، ۲۵ درصد رشد حضور شرکت کننده داشته و امسال نمایشگاه با دستاوردهای بیشتری به ظرفیت خود اضافه کرده و دایره مشارکت کنندگان آن وسیع تر شده است. تفاوت اصلی هم به تنوع حضور مشارکت کنندگان در زیرگروههای دکوراسیون و معماری و افزایش تعداد مشارکت کنندگان در این بخش باز می گردد و همین موضوع موجب شده زیرگروه آسانسور در قالب یک نمایشگاه تخصصی در تاریخ 26 الی 29 مهر ماه برگزار گردد.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر